fbpx

Uchqun svechalar Denso K20PR-U 3145 Nexia DOHC Lacetti

3
1
2
4

Uchqun svechalar Denso K20PR-U 3145 Nexia DOHC Lacetti

85,299 UZS

Yaponiyaning Denso ishlab chiqaruvchisidan standart nikel uchqunlari. Ushbu shamlarning o’ziga xos xususiyati yonma-yon elektrodning U shaklidagi yividir, bu alanganing tarqalishini oshiradi va to’liq yonishni va kamroq chiqindilarni ta’minlaydi. Ushbu texnologiya tufayli yoqilg’i sarfi kamayadi.

  • Ta'rif
  • Qo'shimcha ma'lumotlar
  • Sharhlar (0)

Ta'rif

Denso Standardning xususiyatlari
Ishonchliligi uchun mis yadrosi.
Issiqlikka chidamli nikel qoplamasi.
Yon elektrodning U shaklidagi yivi.
Markaziy elektrod: nikel
Kelib chiqqan mamlakati: Indoneziya
Yoqilg’i turi: benzin
Foyda
Denso standart sham
Fabrikadan ko’plab mashinalarga o’rnatilgan
Qo’llanilishi:

UDI A3 (8P) (03-13)
AUSTIN MAESTRO (83-92)
AUSTIN MONTEGO (84-92)
AUTOBIANCHI Y10 (85-95)
CATERHAM 21 (94-02)
CATERHAM SUPER SEVEN (80-)
CHANGAN (CHANA) GAZELLE (99-04)
CHERY A3 (08-14)
CHERY A5 (06-)
CHERY A11 (00-)
CHERY ARRIZO 7 (13-)
CHERY BEAT (10-)
CHERY EASTAR CROSS (07-)
CHERY INDIS (10-)
CHERY QIYUN (03-10)
CHERY QIYUN (10-15)
CHERY TIGGO 5 (13-)
CHERY TIGGO (05-09)
CHERY TIGGO (10-)
CHERY TIGGO FL (13-)
CHERY X1 (10-)
CHERY XCROSS (10-)
CHRYSLER CIRRUS (94-00)
CHRYSLER NEON I (94-00)
CHRYSLER NEON II (99-06)
CHRYSLER STRATUS (95-01)
CHRYSLER VOYAGER III (95-01)
CITROËN AX (86-98)
CITROËN BERLINGO (MF) (96-11)
CITROËN BX (82-94)
CITROËN C2 (03-)
CITROËN C3 I (02-)
CITROËN C3 II (09-)
CITROËN C3 Pluriel (03-)
CITROËN C15 (84-05)
CITROËN EVASION (94-02)
CITROËN JUMPER (94-02)
CITROËN JUMPER (02-)
CITROËN NEMO (08-)
CITROËN SAXO (96-04)
CITROËN XANTIA (93-03)
CITROËN XM (94-00)
CITROËN XSARA (97-05)
CITROËN ZX (91-98)
DACIA DUSTER (10-)
DACIA LODGY (12-)
DACIA LOGAN I (04-)
DACIA LOGAN II (12-)
DACIA LOGAN MCV I (07-)
DACIA SANDERO I (Stepway) (08-)
DACIA SOLENZA (03-)
DACIA SUPERNOVA (00-03)
DODGE CARAVAN (95-02)
DODGE NEON I (94-99)
DODGE NEON II (99-06)
DODGE STRATUS (95-01)
DR DR 1 (10-14)
DR DR 2 (10-14)
DR DR 5 (11-)
EMGRAND EC7 (09-)
FIAT ALBEA / SIENA (96-11)
FIAT BARCHETTA (95-05)
FIAT BRAVA (95-02)
FIAT BRAVO I (95-01)
FIAT CINQUECENTO (91-99)
FIAT DUCATO (230) (94-02)
FIAT DUCATO (244) (02-)
FIAT ELBA (85-97)
FIAT FIORINO (88-01)
FIAT FIORINO (07-)
FIAT MAREA (96-07)
FIAT MULTIPLA (99-10)
FIAT PALIO (96-)
FIAT PANDA (80-04)
FIAT PUNTO (93-00)
FIAT PUNTO (99-12)
FIAT QUBO (08-)
FIAT SEICENTO (98-10)
FIAT ULYSSE (94-02)
FORD ESCORT II (73-81)
FORD ESCORT IV (85-90)
FORD FIESTA II (83-95)
FORD FIESTA III (89-97)
FORD ORION III (90-93)
FORD SCORPIO I (85-94)
FORD TRANSIT (94-00)
FORD TRANSIT Tourneo (94-00)
FSO POLONEZ III (92-02)
GEELY BL (05-)
GEELY CK (05-)
GEELY HISOON (04-)
GEELY MR (05-)
GEELY PANDA (08-)
GEELY PU (05-)
GEELY URBAN NANNY (04-)
GEELY VISION (06-)
GEO METRO (88-98)
GEO TRACKER (88-98)
HYUNDAI ACCENT II (99-06)
HYUNDAI ACCENT III (05-10)
HYUNDAI S COUPE (90-96)
INNOCENTI ELBA (91-96)
ISUZU GEMINI (90-93)
ISUZU IMPULSE (90-93)
JAGUAR XJ (86-94)
JAGUAR XJ (94-97)
JAGUAR XJ Coupe (73-96)
JEEP CHEROKEE (XJ) (84-01)
KIA CARENS I (00-02)
KIA CARENS II (02-)
KIA CERATO (01-04)
KIA ELAN (96-99)
KIA RIO I (00-05)
KIA ROADSTER (99-)
KIA SHUMA I (96-01)
KIA SHUMA II (01-04)
LADA 110 (2110) (95-12)
LADA GRANTA (2190, 2191, 2349) (11-)
LADA KALINA (2192, 2194) (13-)
LADA LARGUS (12-)
LADA VESTA (15-)
LADA X-RAY (16-)
LADA XRAY (16-)
LANCIA DEDRA (89-99)
LANCIA DELTA II (93-99)
LANCIA LYBRA (99-05)
LANCIA Y (95-03)
LANCIA Y10 (85-95)
LAND ROVER DISCOVERY I (89-98)
LOTUS ELAN (89-95)
MAZDA 323 C IV (89-00)
MAZDA 323 F IV (87-94)
MAZDA 626 III (87-97)
MAZDA 929 II (82-87)
MERCEDES-BENZ SL (R129) (89-01)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (91-99)
MITSUBISHI SPACE WAGON (91-98)
NISSAN 100 NX (90-94)
NISSAN ALMERA I (95-00)
NISSAN BLUEBIRD Sylphy (12-)
NISSAN KUBISTAR (03-)
NISSAN PRIMERA (P10) (90-98)
NISSAN PRIMERA (P11) (96-02)
NISSAN SERENA (92-01)
NISSAN SUNNY II (86-91)
NISSAN SUNNY III (90-00)
NISSAN VANETTE Cargo (C23) (94-02)
OPEL KADETT E (84-94)
PANTHER KALLISTA (82-93)
PEUGEOT 106 I (91-96)
PEUGEOT 205 I (83-94)
PEUGEOT 205 II (87-98)
PEUGEOT 206 (98-)
PEUGEOT 206+ (09-)
PEUGEOT 207 (06-)
PEUGEOT 306 (93-02)
PEUGEOT 307 (00-)
PEUGEOT 309 I (85-89)
PEUGEOT 309 II (89-93)
PEUGEOT 405 I (87-93)
PEUGEOT 405 II (92-99)
PEUGEOT 406 (95-04)
PEUGEOT 406 Coupe (97-04)
PEUGEOT 604 (77-87)
PEUGEOT 806 (94-02)
PEUGEOT 1007 (05-)
PEUGEOT BIPPER (08-)
PEUGEOT BOXER (94-02)
PEUGEOT BOXER (02-)
PEUGEOT PARTNER / RANCH (96-15)
PLYMOUTH BREEZE (95-01)
PLYMOUTH NEON I (94-99)
PLYMOUTH NEON II (99-06)
RENAULT 19 II (92-01)
RENAULT CLIO I (90-98)
RENAULT CLIO II (98-)
RENAULT CLIO III (05-)
RENAULT DUSTER (09-)
RENAULT ESPACE III (96-02)
RENAULT ESPACE IV (02-)
RENAULT FLUENCE (10-)
RENAULT Grand SCÉNIC II (04-)
RENAULT Grand SCÉNIC III (09-)
RENAULT KANGOO (97-)
RENAULT KANGOO (08-)
RENAULT LAGUNA I (93-01)

RENAULT LAGUNA II (01-)
RENAULT LAGUNA III (07-)
RENAULT LOGAN I (04-)
RENAULT LOGAN II (13-)
RENAULT MEGANE CC (10-)
RENAULT MEGANE I (96-03)
RENAULT MEGANE II (02-12)
RENAULT MEGANE III (08-)
RENAULT MEGANE IV (15-)
RENAULT MEGANE Scénic (96-99)
RENAULT MODUS (04-)
RENAULT RAPID (85-98)
RENAULT SAFRANE II (96-00)
RENAULT SANDERO I (Stepway) (07-)
RENAULT SANDERO II (Stepway) (13-)
RENAULT SCÉNIC I (99-03)
RENAULT SCÉNIC II (03-)
RENAULT SCÉNIC III (09-)
RENAULT THALIA I (98-)
RENAULT THALIA II (08-)
ROVER 100 / METRO (90-98)
ROVER 200 (RF) (95-00)
ROVER 200 (XH) (85-89)
ROVER 200 (XW) (89-99)
ROVER 400 (90-98)
ROVER 800 (86-99)
ROVER CABRIOLET (90-99)
ROVER COUPE (96-99)
ROVER MAESTRO (90-95)
SANTANA SAMURAI (86-95)
SEAT ALTEA (XL) (5P) (04-)
SEAT LEON (1P) (05-12)
SEAT TOLEDO III (5P) (04-09)
SKODA FAVORIT (78) (89-97)
SKODA FELICIA I (6U) (94-98)
SKODA OCTAVIA II (1Z) (04-13)
SUBARU FORESTER (97-02)
SUBARU REX III (89-92)
SUZUKI ALTO III (93-02)
SUZUKI BALENO (95-02)
SUZUKI CARRY (99-)
SUZUKI JIMNY (88-98)
SUZUKI JIMNY (98-)
SUZUKI SAMURAI (88-04)
SUZUKI SWIFT II (89-05)
SUZUKI VITARA (88-99)
SUZUKI X-90 (95-97)
TAGAZ VEGA (09-12)
TATA INDICA (98-)
TRIUMPH ACCLAIM (82-85)
VAUXHALL ASTRA II (84-94)
VOLVO 850 (91-97)
VOLVO S90 I (96-98)
VOLVO V90 I (96-98)
VORTEX VORTEX (09-)
VW EOS (1F) (06-15)
VW GOLF Plus (5M, 521) (05-14)
VW GOLF V (1K) (03-09)
VW JETTA III (1K2) (05-10)
VW PASSAT (3C) (05-11)
VW TOURAN (1T1, 1T2) (03-10)

Xoch raqamlari:

ALFA ROMEO 60571785
CHERY A11-3707110CA
CHRYSLER 4671057
CHRYSLER 5269897
CITROEN/PEUGEOT 5952 5G
CITROEN/PEUGEOT 5960 15
CITROEN/PEUGEOT 5960 96
CITROEN/PEUGEOT 5960 C1
CITROEN/PEUGEOT 5960 F0
CITROEN/PEUGEOT 5960 G5
CITROEN/PEUGEOT 5960 J2
CITROEN/PEUGEOT 5960 J3
CITROEN/PEUGEOT 5960 J5
CITROEN/PEUGEOT 5960 J6
CITROEN/PEUGEOT 5960 J9
CITROEN/PEUGEOT 5962 0V
CITROEN/PEUGEOT 5962 0W
CITROEN/PEUGEOT 5962 1K
CITROEN/PEUGEOT 5962 2W
CITROEN/PEUGEOT 5962 4W
CITROEN/PEUGEOT 5962 5G
CITROEN/PEUGEOT 5962 6K
CITROEN/PEUGEOT 5962 6L
CITROEN/PEUGEOT 5962 6V
CITROEN/PEUGEOT 5962 71
CITROEN/PEUGEOT 5962 7Q
CITROEN/PEUGEOT 5962 7S
CITROEN/PEUGEOT 5962 C5
CITROEN/PEUGEOT 5962 C6
CITROEN/PEUGEOT 5962 E2
CITROEN/PEUGEOT 5962 E3
CITROEN/PEUGEOT 5962 H2
CITROEN/PEUGEOT 5962 J9
CITROEN/PEUGEOT 5962 K1
CITROEN/PEUGEOT 5962 K2
CITROEN/PEUGEOT 5962 K4
CITROEN/PEUGEOT 5962 K6
CITROEN/PEUGEOT 5962 R9
CITROEN/PEUGEOT 5962 S3
CITROEN/PEUGEOT 5962 T9
CITROEN/PEUGEOT 5962 V2
CITROEN/PEUGEOT 5962 X9
CITROEN/PEUGEOT 5962 Z2
CITROEN/PEUGEOT 96024614
CITROEN/PEUGEOT 96070663
CITROEN/PEUGEOT 96089220
DACIA 6001544293
DACIA 6001544609
DAIHATSU 90048-51151
DAIHATSU 90048-51152
FIAT 46417010
FIAT 46480362
FIAT 46548478
FIAT 46821457
FIAT 5894586
FIAT 71711807
FIAT 71711808
FIAT 7546519
FIAT 7571541
FIAT 7571576
FIAT 7772453
FIAT 96 280 002 80
FIAT 96 364 192 80
FIAT 96 381 057 80
FIAT 96 398 143 80
FORD 1 110 500
FORD 5 099 727
FORD 5 099 728
FORD 5 099 775
FORD 5 099 777
FORD 5 099 828
FORD 5 099 833
FORD 88SF-12405-EC
FORD 890F-12405-AA
FORD 890F-12405-FA
FORD 92OF-12405-CAA
FORD 92OF-12405-CBA
FORD 92OF-12405-EA
FORD 92OF-12405-FA
GM 90357582
GM 90423215
GM 90442210
GM 96068562
GM 96068563
HYUNDAI 18814-08061
HYUNDAI 18814-08062
HYUNDAI 18823-08061
HYUNDAI 18823-08091
HYUNDAI 27400-18110
ISUZU 8-97012928-0
ISUZU 8-97012930-0
JAGUAR EBC11480
JEEP 33003862
KIA 0K2AA1 8100
KIA 0K9A71 8110
LANCIA 96 381 057 80
LAND ROVER NLP10003
LOTUS A100E6277S
MAZDA BP49 18 110
MAZDA BP50 18 110
MAZDA IA50 18 110
MERCEDES-BENZ 003 159 40 03
MERCEDES-BENZ 004 159 26 03
MERCEDES-BENZ 3 159 40 03
MERCEDES-BENZ 4 159 26 03
MERCEDES-BENZ A 003 159 40 03
MERCEDES-BENZ A 004 159 26 03
MITSUBISHI MS851368
MITSUBISHI MS851738
NISSAN 22401-1N516
NISSAN 22401-20J06
NISSAN 22401-70J19
NISSAN 22401-8651R
NISSAN B2401-00QAA
OPEL 12 14 144
RENAULT 7700273462
RENAULT 7700274004
RENAULT 7700274154
RENAULT 7700274155
RENAULT 7700500155
RENAULT 7700500180
RENAULT 8200020791
RENAULT 8200020796
RENAULT 8200021856
RENAULT 8200033622
RENAULT 8200656784
RENAULT 8671004086
RENAULT 8933003862
ROVER GSP4662
ROVER GSP6652
ROVER GSP6662
ROVER GSP7662
ROVER XHM279
ROVER XHM281
SUBARU 22401-KA150
SUBARU 22401KA150
SUBARU SAB330DE2340
SUZUKI 09482-00427
SUZUKI 09482-00429
SUZUKI 09482-00505
TACTI V9110-2047
TACTI V9110-3145
VOLKSWAGEN 004081161A
VOLKSWAGEN 101905610A
VOLKSWAGEN 199917766
VOLVO 2714277
VOLVO 271603
VOLVO 2716363
VOLVO 271727
VOLVO 3517980

Qo'shimcha ma'lumotlar

Vazn 1 kg
Brend

Denso

Sharhlar

Hozircha sharhlar yo'q.


Birinchi bo'lib sharh qoldiring “Uchqun svechalar Denso K20PR-U 3145 Nexia DOHC Lacetti”

Siz shu mahsulotni korzinaga qo'shtingiz: